منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

چگونه با انگیزه باشیم

انگیزه برای زندگی

چگونه با انگیزه باشیم
به قلم:Researcheditor

بسیاری از افراد با وجود داشتن موقعیت اجتماعی و کارمناسب ، هر از چند گاه ممکن است از کار و تلاش های اجتماعی خسته و بی انگیزه و سست شوند؛ به خصوص اگر فرد مجبور باشد به یکباره در چند نقش کلیدی یا غیراساسی ایفای نقش کند. فقدان انگیزه ممکن است ناشی از یک برنامه فشرده کاری یا برعکس یک برنامه کاری پایین تر از حد انتظار فرد باشد. ازاین رو، به هنگام احساس سستی و رخوت طولانی باید ابتدا منشأ آن را پیدا کرد و بی درنگ در جهت ایجاد انگیزه و تحرک گام برداشت...

 

 

داشتن انگیزه در زندگی, داشتن انگیزه برای زندگی, بهترین انگیزه زندگی, انگیزه زندگی, پیدا کردن انگیزه زندگی, تغییر دادن انگیزه زندگی

 

چندین توصیه برای ایجاد انگیزه و تحرک:

مهارت هایمان را توسعه دهیم. با آموزش مداوم، استعدادهای مان را پرورش دهیم و در کارمان رقابت ایجاد کنیم تا عقب افتادگی هایمان را جبران کنیم.

عرصه های فعالیت و کاری جدید را جست وجو کنیم.

 برنامه ریزی کنیم تا بعد از انجام یک دوره کار فشرده برای مدت کوتاهی هم که شده به مسافرت برویم.

- یک تغییر ماهرانه در کار ایجاد کنیم. اگر احساس می کنیم کارمان بیش از حد یکنواخت است، در جست وجوی راه هایی برای ایجاد تنوع در کار باشیم. برای مثال، می توانیم از برنامه های اطلاعاتی و نرم افزاری جدید بهره بگیریم و در جست وجوی راه های جدید بهره وری در کارمان باشیم.

 

 

فکر و احساس خود را مانند جسممان ورزش دهیم و به فعالیت وا داریم. یک راهپیمایی پرتحرک و با حرارت در طول ساعت ناهار، سطح انرژی ما را بالا می برد و به ما این امکان را می دهد که افکارمان را سازماندهی کنیم. حتی یک تغییر در مکان نشستن در سر کار می تواند هیجان و احساس تازه ای در ما به وجود آورد.

بکوشیم تا در کار خود بهترین باشیم. سعی کنیم در هر کاری که انجام می دهیم برتر بودن قابلیت های ما چشمگیر باشد. اطمینان داشتن به توانایی هایمان هم انگیزه خودمان را بالا می برد و هم دیگران را نسبت به توان ما دلگرم می کند.

انعطاف پذیر باشیم. از سختگیری و نکوهش بیش از حد در مورد کارمان بپرهیزیم. اگر می دانیم که نهایت تلاشمان را کرده ایم، پس به آن افتخار کنیم. اگر فکر می کنیم راه های بهتری برای انجام کارمان وجود دارد، بی درنگ آن را دنبال کنیم تا سطح کیفی کارمان ارتقا یابد.
ثبت دیدگاه جدید

لطفا جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید !

×