منو
07191009198


محاسبه قیمت ترجمه


محاسبه قیمت ویرایش


قیمت سرقت ادبی
برنزی نقره ای طلایی
{{plan.title}}
تحویل {{plan.delivery_time}} روز
{{ plan.price }} تومان
برنزی نقره ای طلایی
{{plan.title}}
تحویل {{plan.delivery_time}} روز
{{ plan.price }} تومان
قیمت ثابت : 65.000 تومان


لیست قیمت ترجمه و ویرایش نیتیو مقاله

گروه Research Editor بر آن است تا با ارائه خدمات پژوهشی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان، قدمی هرچند کوچک در اعتلای علمی کشور بردارد. خدمات ریسرچ ادیتور شامل ترجمه تخصصی، ویرایش انگلیسی نیتیو، استانداردسازی مقاله، تشخیص سرقت ادبی و طراحی پوستر و اسلاید می‌باشد. نحوه محاسبه قیمت هرکدام از این خدمات به شرح زیر می‌باشد.

 

هزینه ترجمه تخصصی مقاله:

امکان ترجمه تخصصی از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی توسط مترجمین مجرب در تمامی رشته‌ها در Research Editor فراهم است. هزینه ترجمه تخصصی با توجه به رشته، تعداد کلمات فایل ارسالی، فوریت انجام سفارش و کیفیت انتخابی، محاسبه می‌شود.

 

قیمت ترجمه تخصصی در حالت از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی، همچنین در رشته‌های علوم پایه و علوم انسانی ، رشته‌های فنی مهندسی و برای رشته‌های علوم پزشکی  با یکدیگر متفاوت است که در جدول مربوطه مشخص می‌باشد. فوریت انجام سفارش شامل دو حالت عادی (روزانه 400 کلمه ترجمه می‌شود) و فوری (روزانه 1000 کلمه ترجمه می‌شود) می‌باشد. در حالت فوری قیمت ترجمه تخصصی 30 درصد افزایش می‌یابد.

 

کیفیت ترجمه تخصصی با توجه نوع نیاز شما تعیین می‌شود. کیفیت برنزی «ترجمه عمومی» مناسب پروژه درسی دانشگاهی و متون عمومی است. کیفیت نقره‌ای «ترجمه تخصصی» مناسب کنفرانس بین‌المللی و مجلات علمی پژوهشی می‌باشد. کیفیت طلایی «ترجمه تخصصی + ویرایش نیتیو» مناسب مجلات با Impact Factor بالا است. با انتخاب ترجمه طلایی شما با یک تیر دو نشان می‌زنید. در این نوع از کیفیت فایل ارسالی شما، هم ترجمه و هم ویرایش انگلیسی نیتیو می‌شود. کیفیت طلایی دارای گارانتی مادام‌العمر بوده و تا زمان چاپ مقاله در مجله، تمامی مراحل ویرایش توسط تیم Research Editor انجام می‌شود.

 

هزینه ویرایش انگلیسی نیتیو:

در Research Editor ویرایش انگلیسی نیتیو توسط ویراستار نیتیو انجام‌شده و برای شما گواهی ویرایش نیتیو صادر می‌شود. هزینه ویرایش نیتیو با توجه به تعداد کلمات فایل ارسالی، فوریت و کیفیت انتخابی محاسبه می‌شود.

قیمت ویرایش نیتیو با فوریت عادی و کیفیت برنزی ، کیفیت نقره‌ای و کیفیت طلایی متفاوت می‌باشد. اگر ازنظر زمانی عجله داشته باشید، می‌بایست شرایط فوری را انتخاب کنید که در این نوع از فوریت ، قیمت‌ 30 درصد افزایش می‌یابد.

 

استانداردسازی مقاله (فرمتینگ)

برای تبدیل مقاله به استایل و استاندارد مورد تائید مجله مدنظر شما، لازم است فرمت مقاله ازنظر فونت، عنوان جداول و تصاویر، صفحه‌آرایی، رفرنس نویسی، کلمات کلیدی و ... استاندارد شود. انجام فرمتینگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌شود.

 

طراحی پوستر و اسلاید

مقالات ارسالی به کنفرانس ها و همایش ها معمولا به دو صورت پذیرش می شوند. مقالاتی که از اعتبار بالاتری برخوردار باشند، به صورت شفاهی در کنفرانس ارائه شده و سایر مقالات به صورت پوستر چاپ می شوند. از نظر امتیاز پژوهشی که برای مقالات در نظر گرفته می شود، هر دو نوع پذیرش از امتیاز یکسانی برخوردارند. اگر قرار است که مقاله خود را به صورت شفاهی در کنفرانس ارائه دهید، می بایست از محتوای مقاله خود، اسلاید تهیه کنید.

 

بهترین نرم افزار برای تهیه اسلاید، پاورپوینت PowerPoint می باشد. نرم افزار پاورپوینت از جمله نرم افزارهای مایکروسافت می باشد و به عنوان محبوب ترین ابزار ارائه و ساخت اسلاید شناخته می شود. در صورت پذیرش مقاله به صورت پوستر، می بایست مقاله خود را در قالب یک پوستر به شرکت کنندگان آن کنفرانس ارائه دهید. همچنین جلسه دفاع از پایان نامه، از دیگر مواقعی است که شما نیاز به طراحی اسلاید خواهید داشت.

 

طراحی اسلاید باید به گونه ای باشد که اگر فرد دیگری به مطالعه اسلایدها بپردازد، بتواند ازکلیت پایان نامه شما آگاه شود. معمولا در روزهای نزدیک به تاریخ دفاع، دانشجویان درگیری زیادی داشته و وقت کافی برای طراحی اسلاید را ندارند و این کار را به فرد دیگری واگذار می کنند.

طراحی اسلاید و پوستر یکی از خدمات تیم Research Editor است و هزینه و زمان تحویل آن باتوجه به حجم فایل ارسالی شما تعیین می شود. در صورتی که سفارش شما طراحی اسلاید از مقاله باشد، بین 2 تا 4 روز و اگر طراحی اسلاید از پایان نامه باشد، بین یک هفته تا 10 روز به طول می انجامد.

 

تشخیص سرقت ادبی

زمانی که نگارش و ویرایش مقاله شما به اتمام رسید، قبل از ارسال مقاله برای مجله، می بایست میزان تشابه متن مقاله خود با سایر متون موجود بدست آورید. درصد تشابه قابل قبول برای جلات مختلف، متفاوت است. اما هرچه این درصد کمتر باشد، نشان دهنده کیفیت بالاتر مقاله شما است.

iThenticate  نرم‌افزار پیشرو در زمینه تشخیص سرقت ادبی است که متن شما را با پایگاه داده‌ای متون موجود، مقایسه و جملات مشابه را برجسته می‌کند. هزینه بررسی میزان مشابهت یا همان درصد سرقت ادبی برای هر مقاله در این نرم‌افزار حدود 100 دلار می باشد. اما شما میتوانید با هزینه ای بسیار پایین برای هر مقاله در سایت Researcheditor.org  به راحتی از موارد احتمالی سرقت ادبی مقاله خود مطلع شوید.

 

قیمت پایه خدماتResearch Editor به تفکیک در جدول ذیل قابل‌ مشاهده است. به ‌منظور محاسبه اولیه قیمت پروژه‌های ویرایش و ترجمه می‌توانید به سیستم محاسبه قیمت در همین صفحه مراجعه نمایید.  لازم به ذکر است قیمت نهایی پروژه با توجه به انتخاب فوریت و سطح کیفی انتخابی شما متغیر خواهد بود.

نوع خدمت
قیمت
توضیحات
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی
به ازای هر کلمه، برنزی: 134 نقره ای : 201 طلایی : 403
هزینه برای رشته ها و فوریت های مختلف ، متغیر خواهد بود
ویرایش انگلیسی نیتیو
به ازای هر کلمه 245 تومان
هزینه نهایی با توجه به فوریت و سطح کیفی انتخابی متغیر می باشد
تشخیص سرقت ادبی (Plagiarism Checking)
هر مقاله 65000 تومان
انجام اسکن مقاله در سیستم iThenticate
استانداردسازی مقاله (فرمتینگ)
325000 و 600000 تومان
مجله فارسی 325000 تومان و مجله انگلیسی 600000 تومان ، استانداردسازی فرمت مقاله بر اساس استایل مورد تایید ژورنال
طراحی پوستر
هر پروژه 80000 تومان تا 250000 تومان
طراحی پوستر ، طراحی اسلاید Powerpoint
سایر خدمات
بر اساس نوع خدمت مد نظر
کاهش درصد تشابهات سرقت ادبی ، خدمات آماری ، دانلود مقالات ، پرداخت های ارزی مجلات و...
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی
به ازای هر کلمه 65 تومان
علوم پایه و علوم انسانی : هر کلمه 65 تومان ، فنی مهندسی: هر کلمه 68 تومان ، علوم پزشکی : هر کلمه 72 تومان
سفارش پروژه