منو
07191009198

نقشه راه مقاله نویسی

نقشه راه به شما کمک میکند ذهنیت بهتری نسبت به فرآیندهای پیش روی مقاله نویسی داشته باشید

مرحله 1

ترجمه تخصصی مقاله

اولین مرحله پس از نوشتن مقاله توسط شما ، ترجمه تخصصی مقاله می باشد ، در صورتی که قصد ترجمه دارید ریسرچ ادیتور در کنار شماست تا با کارشناسان اختصاص داده شده و هم رشته شما در فرآیند ترجمه خیال شما را راحت کند.

ترجمه مقاله
مرحله 2

سرقت ادبی و رفع سرقت ادبی

جهت پیش بینی اینکه مقاله شما مشابهتی با مقالات منتشر شده از لحاظ ادبی نداشته باشد میتوانید این بخش را به ما بسپارید تا گزارش سرقت ادبی را با مقایسه با هزاران مقالات منتشر شده بین‌المللی به دستتان برسانیم پس از گزارش سرقت ادبی ، مرحله بعدی در صورتی که گزارش درصد حد مجاز را رد کرده باشد ، رفع سرقت ادبی می باشد که در این مرحله هم ما در کنار شما خواهیم بود

مرحله 3

ادیت نیتیو

مقاله جهت ارسال به مجلات انگلیسی زبان بایستی بهترین خود در زبان انگلیسی باشد از این رو ریسرچ ادیتور با ادیتورهای بومی کشورهای انگلستان ، کانادا و.. همکاری میکند تا بهترین ها رو برای شما فراهم آورد ، مقاله انگلیسی شما به طرف مورد قرار داد ما ارسال میگردد تا به زبان بومی مورد نظر باز بینی و ادیت گردد.

مرحله 4

فرمتینگ

در مرحله فرمتینگ مقاله شما به ساختار استاندارد مجله ای که قصد ارسال دارید در می آید ، هر مجله ساختار مختص به خود را دارد از این رو در صورتی که قصد دارید این مرحله را به ما بسپارید بایستی حتما نام مجله ذکر گردد ، لازم به ذکر است رفرنس نویسی بخشی از این مرحله می باشد که در صورت تمایل به صورت جداگانه قابل ارائه می باشد .

مرحله 5

اخذ پذیرش از ژورنال

و آخرین مرحله ای که مقاله بایستی طی کند مرحله دریافت اخذ پذیرش از ژورنال است ، که از چندین مرحله تشکیل شده که بازبینی مقاله جهت یافتن بهترین ژورنال ها با موضوع مقاله و زمان مورد نیاز جهت انتشار مقاله و.. می باشد ، جهت کمتر کردن ریسک رد مقاله توسط ژورنال ریسرچ ادیتور در کنار شماست تا کلیه فرآیندهای ارسال مقاله را زیر نظر بهترین کارشناسان انجام دهد شما میتوانید از این خدمت به صورت جزئی تر هم بهرهمند شوید و معرفی ژورنال و انتخاب ژورنال را به صورت جداگانه از کارشناسان ما بخواهید.

میدونستی تمامی خدمات ریسرچ ادیتور رو میشه با تخفیف بگیری ؟

میدونستی حفظ حریم شخصی و مقاله شما برامون مهمه ؟

میدونستی تمامی خدمات ریسرچ ادیتور تضمین کیفیت دارن ؟

×