منو
07191009198

سابمیت مقاله به مجلات داخلی و ژورنال های خارجی 

مقاله خود را با اطمینان به چاپ برسانید!

تیم مجرب ریسرچ ادیتور، با ارائه خدمات جامع و تخصصی سابمیت مقاله، مسیر چاپ مقاله شما در مجلات معتبر داخلی و خارجی را هموار می‌سازد.

خدمات ما شامل:

هزینه‌های شفاف و مقرون به صرفه:

توجه:

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از تجربه یک سابمیت حرفه‌ای و بدون دغدغه لذت ببرید!


سوالات متداول بخش سابمیت مقاله به ژورنال

انجام اصلاحاتی که داوران و سردبیر مجله در زمینه محتوای مقاله ، اعم از ایرادهای علمی ، سرقت ادبی ، زبان انگلیسی به عهده نویسنده مقاله می باشد.

در صورت نیاز به ترجمه ، ویرایش و هر نوع اصلاحات بعدی در مقاله ( بجز اصلاحات فرمتینگ و استایل مقاله) ، که از طرف ژورنال مطرح میشود ، نویسنده می بایست این اصلاحات را انجام دهد.  اگر نویسنده قصد داشته باشد که این گروه این مراحل را دنبال و اجرا کند، هزینه آن بصورت مجزا دریافت خواهد شد.

 با توجه به تعدد مجلات و وجود تفاوت در مدت زمان داوری ، پذیرش و چاپ آنها ، همچنین دیدگاه های متفاوت و حساسیت داوران و سردبیر مجلات ، درخصوص مدت زمان دریافت پذیرش و چاپ مقاله نمی توان هیچ تضمینی داد. اما آن بخش از کار را که گروه بعهده دارد(انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما و فرمتینگ بر اساس استایل ژورنال) قطعی و تضمینی است.

 

 

 اخذ پذیرش در بخش هایی که توسط این گروه انجام میگیرد، شامل گارانتی می باشد. بنابراین اگر طی پیام و پاسخ ژورنال مبنی بر وجود ایراد و ضعف در هر یک از خدمات انجام شده ذیل وارد شده باشد ، می­توانید از گارانتی بهره مند شوید.

الف) انتخاب مجله نامناسب وعدم هماهنگی میان موضوع مقاله و مجله که باعث ریجکت مقاله شده باشد

ب) ایراد قطعی دراستانداردسازی و فرمتینگ مقاله که منجر به ریجکت مقاله بشود

ج) عدم رعایت استانداردهای تعامل با ژورنال و روند نامه نگاری ها با ژورنال که منجر به ریجکت مقاله بشود

د) تاخیر و اهمال در پیگیری و پاسخ به درخواست های ژورنال که منتهی به عدم پذیرش مقاله در ژورنال بشود

 

 

این گروه با ژورنال خاصی مستقیماً طرف قرارداد برای اخذ پذیرش همکاری ندارد. انتخاب ژورنال صرفاً بر اساس مشخصات مد نظر شما انجام می شود و هیچگونه محدودیتی در انتخاب بهترین مجله وجود ندارد

خدمات تخصصی


×