منو
07191009198

جشنواره تخفیفی

روز قلم

کد تخفیف 20 درصدی همه خدمات

کد تخفیف : ghalam


            

جهت اطلاعات بیشتر ویدیو را از دست ندهید یا با شماره 07191009198 تماس بگیرید

1. ویرایش نیتیو

محبوبترین خدمت ریسرچ ادیتور در میان کاربران ویرایش انگلیسی نیتیو مقالات است. دلیل اصلی این محبوبیت ارایه ویرایش با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن ، به همراه ارایه گواهی ویرایش معتبر و گارانتی تا زمان چاپ مقاله است.

2. ترجمه تخصصی

پژوهشگران در مراحل مختلف تحقیق به ترجمه تخصصی و باکیفیت نیاز پیدا می کنند. در این گروه تعداد زیادی از فارغ التحصیلان مقاطع دکتری در رشته های مختلف در حال انجام پروژه های ترجمه هستند. میتوانید این ترجمه های با کیفیت را در ریسرچ ادیتور تجربه کنید.

3. بررسی سرقت ادبی

در هر مقاله به صورت سهوی یا عمدی، بخش هایی از متن شبیه به مقاله سایر پژوهشگران میشود. برای اطلاع از این قسمت ها لازم است مقاله به وسیله نرم افزار های قدرتمند اسکن شود. ریسرچ ادیتور با استفاده از سایت iThenticate گزارش دقیق این تشابه را ارائه می دهد.

4. فرمتینگ

پس از نگارش مقاله و انتخاب ژورنال مناسب ، حال می بایست فرمت مقاله طبق استایل و سبک مورد تایید ژورنال اصلاح و تنظیم شود. این فرآیند حساس و دقیق در گروه ریسرچ ادیتور توسط متخصصین مجرب انجام می شود.

5. پرداخت ارزی

اگر مقاله را به ژورنال فرستاده اید ، و پذیرش اولیه گرفته اید ، در این مرحله هزینه های داوری و چاپ مقاله از شما دریافت میشود. این کار در مجلات خارجی نیازمند پرداخت از طریق حساب های PayPal ، MasterCard ، یا VisaCard توسط ریسرچ ادیتور انجام میشود.

6. رفع تشابه سرقت ادبی

اگر درصد تشابه سرقت ادبی مقاله شما در حدود 30% باشد ، میتوان با استفاده از روش پارافریز فنی حداکثر 15% از تشابه متن را کاهش داد. بدون دخل و تصرف در محتوای علمی مقاله این خدمت در رسرچ ادیتور ارائه میگردد.

7. برگزاری همایش و کنفرانس

ریسرچ ادیتور در سالهای گذشته تجربه برگزاری چندین همایش و کنگره در دانشگاهها را داشته است. این گروه قادر است کنفرانس و همایش های علمی را از صفر تا صد اجرا کند . این فرآیند دقیق و پیچیده شامل طراحی سایت کنفرانس، دعوتنامه ها، اجرای سیستم اتوماسیون ، برنامه ریزی غرفه ها ، هماهنگی ارائه ها ، برگزاری نمایشگاه پوسترها، سیستم پذیرایی ، طراحی لوگو و آرم کنفرانس ، تبلیغات محیطی ، گواهی نامه ها ، رزرو هتل ، برنامه گردشگری و ....

8. اخذ پذیرش از ژورنال

انجام پژوهش و نگارش مقاله در آخرین و مهمترین مرحله به انتخاب ژورنال مناسب و ارسال مقاله به آن ژورنال می رسد. این مرحله با چالش ها و الزامات فراوانی همراه است که اگر با آن آشنا نباشیم بسیار طولانی و پردردسر خواهد بود. گروه ریسرچ ادیتور از انتخاب مجله تا دریافت نامه پذیرش چاپ مقاله، با شما همراه خواهد بود.

9. خدمات آماری مقالات

وقتی شما در پژوهش با جامعه های آماری روبرو هستید و داده های مختلفی بدست آورده اید ، لازم است با تحلیل و طبقه بندی مناسب آنها ، نتایج آزمایش ها و تحقیقات خود را ارزیابی کنید. در این مسیر به تجربه و مهارت ویژه ای نیاز دارید که بدون مشکل و اتلاف زمان به نتیجه مناسب دست یابید. خدمات آماری مقالات در گروه ریسرچ ادیتور با نرم افزار SPSS برای شما پژوهشگران فراهم شده است.

10. برگزاری وبینار

برای آموزش و تدریس مهارت ها و علوم مختلف به متقاضیان ، بسترهای متعددی وجود دارد . یکی از مدرن ترین ابزارهای برگزاری دوره های آموزشی ، سیستم آنلاین است. در این بستر میتوان دوره های را به صورت آنلاین برگزار کرد و دروس رو نیز ضبط و ذخیره کرده تا بطور دائمی در دسترس ایشان قرار بگیرد. ریسرچ ادیتور با پیشرفته ترین امکانات آماده ارائه این خدمت است.

11. طراحی پوستر

اگر برای سمینار یا جلسه دفاع پایان نامه به یک فایل پاورپوینت با اسلایدهای زیبا و حرفه ای نیاز دارید ، باید زمان زیادی را صرف این کار کنید . با ریسرچ ادیتور هر نوع اسلاید و پوستری که مد نظر داشته باشید را برای شما طراحی کند.

12. دانلود مقاله

اکثر مجلات ، مقاله ها را با پرداخت هزینه های بالا در اختیار پژوهشگران میگذارند . و به همین دلیل دسترسی به این مقالات با ارزش دشوار است. ریسرچ ادیتور اکثر مقالات مد نظر محققین را در اسرع وقت و کمترین هزینه تهیه می کند.

چرا ریسرچ ادیتور ؟

گروه Research Editor در سال 1392 با همکاری و همفکری گروهی از فارغ التحصیلان و پژوهشگران با هدف ارایه خدمات پژوهشی با کیفیت و زمان و هزینه معقول در همه ابعاد به پژوهشگران ایرانی شروع به کار کرد. تخصص و تمرکز گروه بر روی ویراستاری انگلیسی نیتیو(Native English Editing) است که در طول سالهای فعالیت توانسته است ، مشکلات زبان انگلیسی پژوهشگران که در مراحل چاپ مقالات با آن دست به گریبان بوده اند را حل و مرتفع نماید و قدمی هر چند کوچک در اعتلای علمی کشور بردارد. "افتخار ما به پشتیانی قوی و رضایت اکثریت مشتریان ماست" همچنین این شرکت آماده ارائه خدمات آموزشی و برگزاری سلسله سمینار های "So you want to be a scientist" با محوریت و تمرکز بر آموزش دانشجویان با نحوه تحقیقات علمی ضمن بهره مندی از علم مجربترین اساتید و دانشمندان کشور در این زمینه را دارد. در حال حاضر این گروه با کادر مجرب و توانمند متشکل از بیش از 200 نفر از متخصصین متعهد و کارآمد از سراسر دنیا در حال فعالیت است . گفتنی است تعداد زیادی از معاونت پژوهشی دانشگاه ها ، مجلات علمی و پژوهشی و اعضای هیات علمی دانشگاههای داخلی و خارجی با انعقاد قرارداد با این گروه به طور متمرکز و با مزایا و شرایط ویژه از خدمات بهره مند میشوند.

 • گارانتی
 • پشتیبانی اختصاصی
 • مجریانی با سابقه
 • همکاری با مجلات معتبر
 • مورد تایید بهترین اساتید از معتبرترین دانشگاه ها
خـدمـات

آنچه ارائه میکنیم در یک نگاه !

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی توسط مترجمین مجرب در تمامی رشته ها با بهترین کیفیت

ویرایش نیتیو مقاله

با کیفیت ترین ویرایش توسط ویراستار نیتیو با ارایه گواهی و گارانتی تا زمان چاپ مقاله

تشخیص سرقت ادبی

تشخیص سرقت ادبی با استفاده از نرم افزار پیشرفته iThenticate و ارایه گزارش درصد تشابه

فرمتینگ

استانداردسازی فرمت مقاله ، جداول ، رفرنس ها و عکس ها بر اساس استایل مد نظر ژورنال

برگزاری همایش و کنفرانس

برگزاری صفر تا صد گنکره و همایش های علمی داخلی و بین المللی

پرداخت ارزی مربوط به مجلات

پرداخت هزینه های داوری و چاپ در ژورنال های خارجی

رفع تشابه سرقت ادبی

پارافریز یا رفع تشابه موجود در مقاله با استناد به گزارش دریافتی از iThenticate

برگزاری وبینار

برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با تخفیف ویژه اساتید با پیشرفته ترین تکنولوژی ها

خدمات آماری مقالات

خدمات آماری مقالات با نرم افزار SPSS با تخفیف ویژه مقالات علوم پزشکی

اخذ پذیرش از ژورنال

اجرای صفر تا صد ارسال مقاله به ژورنال های خارجی و داخلی تا مرحله دریافت پذیرش چاپ

طراحی پوستر

صفر تا صد طراحی پوستر مقالات و..

دانلود مقاله

دانلود مقالات شما با کد DOI

میخوای ثبت سفارش کنی ؟

×