منو
07191009198

 

 

رفع سرقت ادبی (پارافریز)

 

اگر درصد تشابه سرقت ادبی (سرقت ادبی یا Plagiarism) مقاله شما کمتر از 30% باشد ، برای کاهش درصد سرقت ادبی مقاله با استفاده از فرآیند پارافریز فنی ، از طریق گزینه ورود/عضویت اقدام نمایید. لازم است در هنگام ثبت سفارش مقاله و گزارش تشابه را ارسال نمایید. در صورتی که هنوز گزارش تشخیص سرقت ادبی را در اختیار ندارید ، ابتدا مقاله شما توسط سایت iThenticate اسکن خواهد شد و بر اساس ریپورت بدست آمده پروژه تعیین قیمت می شود.

قیمت رفع سرقت ادبی:  برای هر کلمه 561 تومان  

محاسبه زمان انجام رفع سرقت ادبی:  به ازای هر 500 کلمه ، یک روز

 

نکته مهم : رفع تشابه و کاهش درصد سرقت ادبی مقالات با درصد بالای 40% قابل انجام نمی باشد.


سوالات متداول بخش رفع تشابه (سرقت ادبی)

رفع سرقت ادبی (paraphrase) فقط یک بار انجام می شود و شامل گارانتی نیست.

درصد تشابه سرقت ادبی مقالات علمی پژوهشی ، پس از انجام پارافریز حداکثر بین 10 تا 15 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و بیشتر از این درصد میسر نیست.

 عملیات رفع تشابه سرقت ادبی قادر است حداکثر 10 تا 15 درصد از تشابه مقاله را کاهش بدهد . اگر مقاله دارای 30 درصد تشابه باشد در بهترین حالت با انجام پارافریز به 15 تا 20 درصد کاهش می یابد. بدلیل اینکه وجود 15 درصد تشابه در مقالات سهوآً و غیر عمد بروز می کند ، معمولا مورد قبول داوران مجلات پژوهشی خواهد بود . لذا این خدمت برای مقالات با بیش از 30 درصد تشابه هیچ کارایی نخواهد داشت

این مورد در هر مجله با توجه به سطح کیفی و حساسیت آن ژورنال متفاوت است. اما بطور کلی سرقت ادبی بیشتر از 15 درصد در اکثر مجلات قابل قبول نیست.

خدمات تخصصی


×