منو
07191009198

 

 

رفع سرقت ادبی (پارافریز)

 

اگر درصد تشابه سرقت ادبی (سرقت ادبی یا Plagiarism) مقاله شما کمتر از 30% باشد ، برای کاهش درصد سرقت ادبی مقاله با استفاده از فرآیند پارافریز فنی ، از طریق گزینه ورود/عضویت اقدام نمایید. لازم است در هنگام ثبت سفارش مقاله و گزارش تشابه را ارسال نمایید. در صورتی که هنوز گزارش تشخیص سرقت ادبی را در اختیار ندارید ، ابتدا مقاله شما توسط سایت iThenticate اسکن خواهد شد و بر اساس ریپورت بدست آمده پروژه تعیین قیمت می شود.

قیمت رفع سرقت ادبی:  برای هر کلمه 750 تومان  

محاسبه زمان انجام رفع سرقت ادبی:  به ازای هر 1000 کلمه ، یک روز

 

نکته مهم : رفع تشابه و کاهش درصد سرقت ادبی مقالات با درصد بالای 40% قابل انجام نمی باشد.

درصورتی که تشابه متن شما از 40 درصد بیشتر باشد بایستی برای رفع تشابه سفارش ادیت طلایی بگذارید. 
لازم به ذکر است برای ثبت سفارش بایستی حتما فایل ورد مقاله با حذف تمامی رفرنس ها و جداول ونمودارها وعکس ها و اسامی اول مقاله را جهت ثبت سفارش در سایت بارگذاری کنید. 


سوالات متداول بخش رفع تشابه (سرقت ادبی)

رفع سرقت ادبی (paraphrase) فقط یک بار انجام می شود و شامل گارانتی نیست.

درصد تشابه سرقت ادبی مقالات علمی پژوهشی ، پس از انجام پارافریز حداکثر بین 10 تا 15 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و بیشتر از این درصد میسر نیست.

 عملیات رفع تشابه سرقت ادبی قادر است حداکثر 10 تا 15 درصد از تشابه مقاله را کاهش بدهد . اگر مقاله دارای 30 درصد تشابه باشد در بهترین حالت با انجام پارافریز به 15 تا 20 درصد کاهش می یابد. بدلیل اینکه وجود 15 درصد تشابه در مقالات سهوآً و غیر عمد بروز می کند ، معمولا مورد قبول داوران مجلات پژوهشی خواهد بود . لذا این خدمت برای مقالات با بیش از 30 درصد تشابه هیچ کارایی نخواهد داشت

این مورد در هر مجله با توجه به سطح کیفی و حساسیت آن ژورنال متفاوت است. اما بطور کلی سرقت ادبی بیشتر از 15 درصد در اکثر مجلات قابل قبول نیست.

خدمات تخصصی


×