منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

جدیدترین ها

داوری مقاله با استفاده از هوش مصنوعی

داوری مقاله با استفاده از هوش مصنوعی یک حوزه نوین و رو به رشد در علم است. این روش، با هدف بهبود کیفیت و کارایی فرآیند بررسی مقالات علمی، به خصوص در مجلات و کنفرانس‌های با حجم بالای ارسال مقاله، طراحی شده است. هوش مصنوعی در این زمینه می‌تواند به چند روش کاربردی باشد:
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 14

چگونه هوش مصنوعی به مبارزه با سرقت ادبی کمک می‌کند

تشخیص سرقت ادبی با استفاده از هوش مصنوعی یک روش نوین و بسیار موثر برای شناسایی و مبارزه با کپی‌رایت‌های نقض شده در زمینه‌ی نوشتاری است. هوش مصنوعی (AI) با توانایی‌های پیشرفته‌ی خود در تجزیه و تحلیل داده‌ها، قادر به شناسایی الگوها و تطابق‌های متنی در مقیاس بزرگ است. این فناوری می‌تواند با سرعت و دقت بالا، متون مختلف را بررسی کرده و شباهت‌های احتمالی به آثار دیگر را شناسایی نماید.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 14

ویرایش نیتیو با هوش مصنوعی

نوشتن مقاله علمی به زبان انگلیسی برای غیر انگلیسی زبانان یک کار دلهره آور است. هوش مصنوعی می‌تواند این کار را به راحتی انجام دهد. چالش های نوشتن به زبان خارجی در ادبیات علمی مشهود است. متون دانشمندان غیر بومی انگلیسی زبان واضح نیستند و حاوی اشتباهات گرامری هستند و اغلب توسط مجلات معتبر رد می شوند.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 22

مقاله نویسی با هوش مصنوعی

مقاله نویسی با هوش مصنوعی در آینده نزدیک جایگزین انسان نخواهد شد. در عوض، این مقاله نویسان هوش مصنوعی برای ایجاد سریع پیش نویس‌های اولیه با کیفیت بالا و کاهش زمان در گردش کار وبلاگ نویسی شما طراحی شده اند.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 38

ترجمه مقاله با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی هر روز به تکامل خود ادامه می‌دهد تا زندگی ما را آسان تر کند. ترجمه مقاله با هوش مصنوعی یکی از راه‌های آسان‌تر کردن زندگی روزمره یا حرفه‌ای ما است. از آنجایی که ابزارهای ترجمه هوش مصنوعی از فناوری‌هایی مانند پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری ماشینی استفاده می‌کنند، نحوه ترجمه بسیاری از مقاله‌ها با زبان‌های مختلف را می‌دانند.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 57

ویرایش مقاله با هوش مصنوعی

استفاده از هوش مصنوعی برای تصحیح کار شما یک مفهوم بسیار جذاب که دارای چندین مزیت نسبت به ویراستاران انسانی مقاله است. در این پروژه به بررسی ویرایش مقاله با هوش مصنوعی(artificial intelligence) و ابزارهای لازم برای ویرایش آن و مقاله نویسی خواهیم پرداخت.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 23

ترجمه با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر جهانی است که ما می‌شناسیم و یکی از حوزه‌هایی که هوش مصنوعی در آن اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند، صنعت خدمات ترجمه است. در این مقاله به بررسی مزایا و محدودیت‌های ترجمه با هوش مصنوعی (Artificial intelligence) و ابزارهای لازم برای ترجمه خواهیم پرداخت.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 51

راهنمایی کامل برای ریوایز و ارسال مجدد مقاله به ژورنال

یکی از مراحل مهم در فرآیند انتشار مقالات علمی، مرحله ریوایز (Revise) و اصلاح مقاله است. این مرحله به معنای بازنگری، اصلاح و بهبود مقاله توسط نویسنده‌ها بر اساس نظرات و پیشنهادات داوران است. در این مقاله، مراحل انجام ریوایز و ارسال مجدد مقاله به ژورنال به صورت کامل توضیح داده شده است.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 21

نمونه درخواست از ژورنال

درخواست‌هایی که به ژورنال‌ها ارسال می‌کنید تا در فرآیند داوری مقاله‌ها تسریع ایجاد شود، باید به طور حرفه‌ای و مودبانه نوشته شوند. در زیر یک نمونه درخواست برای تسریع در فرآیند داوری مقاله ارائه شده است:
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 29

×