منو
07191009198

جدیدترین ها

جشنواره تخفیف آذرماه ریسرچ ادیتور

تا 20٪ تخفیف از Black friday تا روز دانشجو⁩ 16 آذر ماه کد تخفیف : black
زمان مطالعه :1 دقیقه به قلم :محمدامین جوکار بازدید : 44

چرا ویرایش انگلیسی نیتیو ضروری است؟

داشتن مقاله‌ای عاری از خطاهای نگارشی و دارای متنی واضح و قابل‌درک، برای چاپ در مجلات ضروری است. هدف اصلی از انجام ویرایش، بهبود کیفیت مقاله است. در ویرایش انگلیسی نیتیو متن شما توسط فردی که زبان مادری وی انگلیسی است و به ساختار و قواعد دستور زبان انگلیسی مسلط است، ویرایش می‌شود. ویراستار نیتیو بر قوانین دستوری و نگارشی زبان انگلیسی مسلط بوده و از تحصیلات مرتبط با آن برخوردار است.
زمان مطالعه :5 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 105

آموزش ویرایش رفرنس ها و مراجع با نرم افزار رفرنس نویسی اندنوت Endnote

اندنوت امکان جستجوی مقالات در پایگاه‌ها و ذخیره کردن اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را فراهم می‌کند. با این برنامه می‌توان منابعی را که برای نوشتن «پروپوزال تحقیقاتی»، «پایان‌نامه»، «مقاله»، «کتاب» و هر نوشته تحقیقاتی دیگر مورد استفاده قرار گرفته‌است، مدیریت و آن‌ها را در یک فرمت نوشتاری استاندارد ذخیره نمود.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 128

چگونه فونت های B و سایر فونت ها را به ویندوز و ورد word اضافه کنیم؟

در رایانه شما نرم افزار های زیادی وجود دارند که تعدادی از آنها با تایپ سر وکار دارند و با توجه به نیاز شما لازم است از فونتهای متناسب و زیبا در این نرم افزار ها بهره مند شوید. از این نرم افزار ها می توان به Word، Powerpoint، Excell، Photoshop و ... نام برد.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 91

چگونه بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس را انتخاب کنیم؟

آیلتس یک آزمون استاندارد مهارت زبان انگلیسی در سطح بین‌المللی است. این آزمون چهار مهارت شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را طی دو مرحله کتبی و شفاهی می‌سنجد.
زمان مطالعه :5 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 82

چگونه در Word به یک متن لینک بدهیم؟

استفاده از لینک یا هایپرلینک در متن، راهی آسان برای دسترسی سریع خوانندگان به اطلاعات موجود در وب یا قسمت دیگری از متن بدون نیاز به درج آن محتوا در صفحه است.
زمان مطالعه :7 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 119

نحوه گزینش دانشجو برای ورود به دانشگاه های انگلستان

انگلستان یکی از محبوب ترین کشورها برای تحصیل است. دانشگاه های آن شهرت زیادی در زمینه آموزش و کیفیت تحصیلی داشته و برای چندین دهه مقصد ایده آل برای بیش از یک میلیون دانشجوی بین المللی از سراسر جهان بوده ان
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 119

بورسیه تحصیلی یا Scholarship چیست؟

گام اول برای استفاده از کمک هزینه تحصیلی هنگامی‌که قصد تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی را دارید، شناخت کامل انواع کمک هزینه‌ها و شرایط آن‌ها است. اکثر دانشگاه‌ها، کمک هزینه‌های متنوعی را برای دانشجویان در نظر می‌گیرند که شرایط اخذ هرکدام، متفاوت از دیگری است
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 133

تضاد منافع یا تعارض منافع در تحقیقات (Conflict of Interest)

تضاد منافع درمقالات علمی پژوهشی منتشر شده و اکادمیک غیر عادی نیست. صرف امکان وجود یک تضاد منافع در مقاله غیراخلاقی نبوده اما تشخیص ندادن و بیان نکردن این موارد باعث اسیب زدن به اعتبار محقق میزند.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 86