منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

جدیدترین ها

معرفی نرم افزار گرامرچکر (grammerChecker)

گرامر چکر یا ابزارهای بررسی گرامر، نرم‌افزارها و ابزارهایی هستند که به کمک آنها می‌توانید گرامر و نوشتار خود را بررسی و اصلاح کنید. این ابزارها با تحلیل نوشته شما به دنبال اشکالات گرامری، نوشتاری، نگارشی و ساختاری در آن می‌گردند و به شما اطلاع می‌دهند تا شما بتوانید آنها را اصلاح کنید.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 6

معرفی نرم افزار sentence checker plus

نرم افزار Sentence Checker Plus یک ابزار کاربردی برای بررسی و ویرایش اشتباهات گرامری و نوشتاری است. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و هوش مصنوعی به کاربران کمک می کند تا متن خود را به صورت بهتری و روان‌تری اصلاح کنند. یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار، توانایی تشخیص اشتباهات گرامری، املایی و نوشتاری در جملات است. با استفاده از این نرم افزار، کاربران می توانند جملات خود را بررسی کرده و اشتباهات رایج مانند اشتباهات املایی، نوشتاری، و غیره را اصلاح کنند.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 13

دلایل اصلی ریجکت مقالات علمی

مقالات علمی حاصل چندین سال پژوهش و تحقیق اساتید، دانشجویان و پژوهشگران می باشد و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر یکی از عوامل مهم در ارزیابی آنهاست. در این مقاله تعدادی از دلایل اصلی ریجکت مقالات پژوهشگران ایرانی از ژورنال های معتبر را با هم مرور میکنیم.
زمان مطالعه :6 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 44

معرفی نرم افزار Hemingway Editor

در دنیای تکنولوژی، برنامه‌های بسیاری وجود دارند که ادعا می‌کند به شما کمک می‌کنند تا بهتر بنویسیدو شما را به نویسنده بهتری تبدیل کنند. با وجود زیاد بودن این برنامه ها انتخاب برای نویسندگان نیز دشوارتر می‌شود تا بین ابزارهای دیجیتالی موجود که نوشتن را بهبود می‌بخشند، تمایز قائل شوند و بهترین نرم افزار ویرایش را انتخاب کنند همونطور که پی بردید نرم افزار ویرایش متن، از ضروریات یک نویسنده است، نویسنده وبلاگ، کتاب، مقاله، پایان نامه و ….. فرقی ندارد مهم ای است که نویسنده هر نوع محتوایی که هستید، متنی که می‌نویسید نیاز به ویرایش دارد تا خواننده آن با مشکل مواجه نشود.
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 39

پایگاه پایان نامه ها از پلت فورم پروکوئست proquest

در طول 80 سال گذشته، ProQuest جامع ترین و مشهورترین برنامه پایان نامه های جهان را ساخته است.هدف این پایگاه توانمندسازی محققان برای مقابله با چالش های جهانی امروز است.
زمان مطالعه :6 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 49

معرفی نرم افزار Google Docs

Google Docs یک پردازش‌گر متن رایگان و وب‌بنیاد (web-based) است که گوگل آن را به عنوان بخشی از مجموعه‌ی کامل آفیس خود (Google Drive) برای رقابت با Microsoft Office ارائه می‌دهد. سایر خدمات اصلی که در مجموعه‌ی ابری وجود دارند، شامل صفحات (Excel) و اسلایدها (Powerpoint) هستند.
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 44

معرفی نرم افزار After the Deadline

سرویس چک کردن متن AftertheDeadline که در نشانی اینترنتی PolishMyWriting.com قابل دسترسی می باشد محصولی از شرکت بزرگ Wrodpress می باشد. بسیار ساده و بدون هیچ زرق و برقی طراحی شده است: و تنها کاری که باید بکنید این است که متن را در وسط صفحه بیاندازید و بر روی دکمه Check Writing کلیک کنید این ابزار غلط‌های املایی، گرامری و سبکی رو تشخیص می دهد و برای اصلاحشان هم پیشنهاداتی ارائه می دهد.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 44

معرفی نرم افزار ProWritingAid

سرویس ProWritingAid از دیگر سرویس‌های بررسی متن است که جذابیت‌های فراوانی دارد. بخصوص برای کسانی مثل تولیدکنندگان محتوا یا نویسندگان که فراتر از ایرادات به کیفیت نوشته خود هم اهمیت می‌دهند. شرکت ها و افرادی که از اکانت پرمیوم ProWritingAid استفاده می کنند، محتوای با کیفیت بالاتر و با اشتباهات کمتری تولید می کنند چرا که این پلتفرم انواع خطاهای رایج، اصطلاحات متناقض، اشتباهات املایی، اشکالات گرامری و سبک نادرست نوشتن را حذف می کند و با ارائه‌ی پشنهادات مفید، قدم به قدم شما را به یک نویسنده حرفه‌ای تبدیل می‌کند.
زمان مطالعه :6 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 47

نرم افزار بررسی سرقت ادبی iThenticate

بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزار ها برای بررسی سرقت ادبی است که دارای پایگاه داده ای بسیار قوی است. در این مقاله همه چیز در باره iThenticate را با هم بررسی خواهیم کرد.
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 53

×