منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

جدیدترین ها

بیمارستان مجازی

بیمارستان مجازی ایده ای نو و منحصر به فرد است ، که برای اولین بار در ایران توسط تیم طب پورت انجام شد.
زمان مطالعه :1 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 14

قابلیت‌های پیشرفته ورد برای نگارش یک مقاله‌ حرفه ای (قسمت دوم )

برای اینکه بتوانید یک مقاله را به صورت حرفه ای بنویسید بایستی از قابلیت های پیشرفته ورد آگاه باشید در این پست شما را با برخی از قابلیت های پیشرفته برنامه ورد آشنا می کنیم امیدواریم بتوانید بهترین استفاده را از این نرم افزار کنید .
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 46

قابلیت‌های پیشرفته ورد برای نگارش یک مقاله‌ حرفه ای (قسمت اول )

برای اینکه بتوانید یک مقاله را به صورت حرفه ای بنویسید بایستی از قابلیت های پیشرفته ورد آگاه باشید در این پست شما را با برخی از قابلیت های پیشرفته برنامه ورد آشنا می کنیم امیدواریم بتوانید بهترین استفاده را از این نرم افزار کنید .
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 37

نحوه نگارش بخش تقدیر و تشکر یک مقاله تحقیقاتی

در میان تمام بخش‌های یک مقاله ، نگارش بخش تقدیر و تشکر ساده‌ترین بخش کار محسوب می شود و احتمالاً به همین دلیل است که بیشتر کتاب‌های راهنمای نگارش مقالات پی تمایل دارند این بخش را نادیده بگیرند. با این حال، بخش تقدیر و تشکر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.
زمان مطالعه :5 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 225

برای تولید محتوا جذاب در اینستاگرام چه کار کنیم ؟

برای تولید محتوا جذاب در اینستاگرام چه کار کنیم ؟ برای تولید محتوای جذاب خیلی کارها میشه انجام داد. اما یک تعداد نکات کلیدی که خیلی خیلی تاثیر گزار هستند رو براتون در این پست توضیح میدیم. بریم که با هم داشته باشیم:
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 75

نحوه نوشتن نتیجه گیری برای مقالات مختلف

سبک، لحن و طول نتیجه پژوهش به نوع مقاله آکادمیکی که روی آن کار می‌کنید، بستگی دارد. در این بخش از راهنمای نوشتن نتیجه گیری مقاله، قصد داریم تا درباره نحوه به اتمام رساندن مقالات مختلف صحبت کنیم.
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 74

چگونگی نوشتن نتیجه گیری مقاله (Conclusion)

اگرچه نتیجه گیری موثر باید شفاف و استقرایی باشد، اما لازم نیست که به صورت مجهول نوشته شود یا فاقد جملات متقاعد کننده باشد. استراتژی های زیر می تواند به شما کمک کند که بخش نتیجه گیری خود را به گونه ای ارتقا دهید که تنها به صورت خلاصه ای از نکات مهم مقاله نباشد.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 83

راهنمای نوشتن بخش نتیجه گیری (conclusion) مقاله

نتیجه گیری(conclusion)، به خوانندگان کمک می کند که پس از اینکه مقاله را خواندند، بفهمند که مقاله شما از چه لحاظ برای آنها حائز اهمیت است. منظور از نتیجه گیری، فقط جمع بندی عناوین اصلی پوشش داده شده در مقاله یا بیان مجدد مسئله تحقیقاتی نیست، بلکه مجموعه ای از نکات کلیدی و توصیه هایی برای تحقیقات آتی هم می باشد.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 76

راهنمای نوشتن بخش discussion (بحث) مقاله

یکی از مهمترین بخش های مقاله شما بخش بحث یا discussion می باشد. در این نوشتار قصد داریم راهنمای نوشتن بخش discussion مقاله را ارائه نماییم. در این بخش شما می بایست نتایج بیان شده در پژوهش خود را تفسیر نمایید و یا به توصیف چگونگی اخذ نتایج خود بپردازید. این امر دلیل ضرورت نگارش این بخش می باشد. این بخش ارزش کار شما را بیان می نماید و به گونه ای ارزش گذاری این مقاله توسط این بخش صورت می گیرد و به مراتب هر چقدر بحث کامل تر نگارش گردد احتمال اخذ پذیرش و چاپ مقاله افزایش می یابد. طبق آمار تعداد مقالات ریجکت شده ، به علت ضعف در نگارش بحث بسیار بالاتر از بخش های دیگر بوده است
زمان مطالعه :6 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 124

×