منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

جدیدترین ها

نحوه سرچ مقاله در گوگل اسکولار

برای سرچ در گوگل اسکولار معمولا در زمینه مقالات فارسی، نتایج چندان دلخواهی به دست نمی‌آورید و بهتر است بیشتر به جستجوی انگلیسی بپردازید. در گوگل اسکولار بیش از 200 مقاله و ژورنال علمی قرار گرفته که شما در هر رشته‌ای که باشید از پزشکی گرفته تا روانشناسی، هنر و کشاورزی می‌توانید مطالب علمی مورد دلخواه خود را به دست آورید.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 3

آموزش ساخت پروفایل در گوگل اسکولار

قبلا مطلب جامعی درباره آموزش گوگل اسکولار منتشر کرده بودیم. حالا آماده‌ایم که پروفایل خودمان را در گوگل اسکولار بسازیم. یکی از کارهای مفید و خوب برای پژوهشگران ایجاد پروفایل گوگل اسکولار می‌باشد. از این رو مفید است که پژوهشگران می‌توانند تمامی پژوهش‌های خود را یکجا حمع نموده و همچنین از امتیازات گوگل اسکولار که عبارتند از استفاده از محاسبه h ایندکس، تعداد ارجاعات سایر پژوهشگران به مقالات شما و موارد دیگر بهره‌مند شوید.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 10

نکات جستجو در گوگل اسکولار

بزرگ و کوچک بودن حروف کلیدواژه‌های جستجو حساس نیست. (این یعنی، جستجوی «Machine Learning» نتایجی یکسان با جستجوی «machine learning» خواهد داشت.) · به جای سرچ جمله کامل واژه کلیدی را جستجو کنید · فول تکست منابع پژوهشی برای یافتن نتایج جستجو می‌شوند. · از علامت نقل قول برای تطابق دقیق استفاده کنید.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 5

گوگل اسکولار (Google Scholar) چیست؟

گوگل اسکولار یا گوگل اسکالر بهترین موتور جستجوی رایگان منابع علمی است. دانشجویان و پژوهشگران در بسیاری از مواقع برای به دست آوردن اطلاعات و مدارک علمی مرتبط با رشته تحصیلی و یا زمینه پژوهشی خود به مشکل برمی‌خورند و سعی می‌کنند تا بهترین منابع را پیدا کنند. گوگل اسکولار (scholar.google.com) یکی از ساده‌ترین راه‌های جستجو و دسترسی به مقالات علمی است. گوگل اسکالر رایج‌ترین موتور کاوش ویژه بسیاری از مدارک علمی مانند مقالات ژورنال‌ها و همایش‌ها، دانلود کتاب، رساله‌ها و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری، چکیده‌ها، متون قضایی و حقوقی و منابع علمی دیگر است. در این پست ، با گوگل اسکولار بیشتر آشنا خواهیم شد و به بررسی نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 15

چگونگی دسترسی به مقاله منتشر شده تان

ازطریق پایگاه علمی Taylor & Francis،( ناشری بین‌المللی در انگلستان است و یکی از قدیمی‌ترین ناشران آکادمیک در جهان به شمار می‌رود که کتاب و مجلات علمی را منتشر می‌کند.هدف اصلی انتشارات Taylor & Francis، انتشار مقاله‌ها و کتاب‌های با کیفیت علمی بالا جهت پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی دانشگاه‌ها و کاربران آنهاست.) میتوانید دسترسی مقاله تان را بررسی فرمایید.
زمان مطالعه :2 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 6

مفهوم مقالات پیر ریویو peer reviewچیست ؟

فرایند پیرریویو میتواند یک فرایند بسیار پیچیده برای جلب توجه شما باشد.به همین علت است که ما راهنمای جامع برای درک مفهوم پیر ریویو آماده کرده ایم. این راهنما همه موارد را از انواع مختلف پیر ریویو قدم به قدم را توضیح میدهد
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 13

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه های سوئد

برای اینکه بتوانید در سوئد تحصیل کنید باید شرایط و برنامه خاص ورود را به همراه شرایط کلی را براورده نمایید. شما میتوانید شرایط خاصی برای برنامه های متفاوت اکادمیک در وب سایت های مربوط به دانشگاه سوئد پیدا کنید.زمانی که برای درخواست دادن اماده بودید از سایت های مربوطه و معتبر وابسته به این کشور وارد شده تا برای مدارک مورد نیاز خود سابمیت و انها را بر اساس دستور العمل ها ارسال نمایید.
زمان مطالعه :4 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 46

چند نکته برای طراحی پوستر و پاورپورینت مقاله و پایان نامه

همان طور که مشاهده کردید؛ هر یک از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به منظور دفاع از مقاله و پایان نامه خود و ارائه آن ها در برابر دیدگان داوران و افراد مختلف موجود در سالن، می بایست اقدام به طراحی پوستر و اسلاید کنند. طراحی پوستر و اسلاید با استفاده از برنامه پاورپوینت انجام می شود.در صورتی که کار با این نرم افزار را نمی دانید و در عین حال می خواهید بهترین طراحی پوستر و اسلاید را برای مقاله و پایان نامه خود صورت بخشید؛ می توانید سفارش خود را در مرکز ریسرچ ادیتور به ثبت برسانید.
زمان مطالعه :3 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 40

سرقت ادبی یا Plagiarism چیست؟

سرقت ادبی نقض یکپارچگی علمی است که قوانین اخلاقی دانشگاهی، حق کپی و مالکیت معنوی را نقض می‌کند. اصل صداقت فکری بر این است که همه اعضای جامعه دانشگاهی باید بدهی خود را به مبتکران ایده‌ها، کلمات و داده‌هایی که نتیجه کار خودشان است، تصدیق کنند. جا زدن کار دیگری به‌عنوان کار شخصی شما نه‌تنها نشان‌دهنده سطح علمی ضعیف است، بلکه به این معنی است که شما در تکمیل فرآیند یادگیری ناکام مانده‌اید. می‌بایست توجه داشته باشید که سرقت ادبی غیراخلاقی است و می‌تواند عواقب جدی برای آینده شغلی شما به همراه داشته باشد.
زمان مطالعه :6 دقیقه به قلم :Researcheditor بازدید : 63