منو
07191009198

 

سایر خدمات


سایر خدمات پژوهش یاری  شامل دانلود مقالات علمی ، انجام پرداخت های ارزی پژوهشگران مرتبط با مقالات ، آموزش نگارش مقاله ، کاهش درصد تشابه سرقت ادبی و غیره

 

سایر خدمات

دانلود مقاله

دانلود مقالات علمی با کد DOI یا  PMID

سایر خدمات

خدمات آماری

تجزیه و تحلیل آماری مقالات با استفاده از SPSS

سایر خدمات

پرداخت ارزی مجلات 

پرداخت هزینه های ارزی مجلات در خصوص فرآیند داوری و چاپ

سایر خدمات

رفع تشابه

کاهش درصد تشابه مقالات حداکثر بین 5تا 15 درصد با استفاده از پارافریز فنی

سایر خدمات

اخذ پذیرش

انجام فرآیند اخذ پذیرش یا سابمیت مقاله

 

 

 

 

از آموزش مقاله نویسی تا سابمیت مقالات در کنار شما هستیم.

هر پژوهشگری به جهت تقویت رزومه خویش، ابتدای امر باید از دانلود مقاله های مرتبط با موضوع مقاله خود شروع کند تا با مطالعه هر یک از آن ها بتواند به بینش عمیقی در خصوص موضوع مورد نظر دست یابد. دانلود مقاله یکی از خدمات ریسرچ ادیتور به شمار می آید که می توانید با استفاده از آن در نهایت موضوع مقاله خود را فراتر از آنچه تا پیش از این نگاشته است؛ به رشته نگارش درآورید.

حتی در زمینه ترجمه تخصصی مقالات مختلف نیز در صورتی که پژوهشگر یا مترجمی، پیشینه مقاله های ترجمه شده را در حوزه های مختلف مورد مطالعه قرار ندهد؛ به طور قطع به یقین ترجمه تخصصی مقاله برای وی سخت و پیچیده خواهد بود. بنابراین در صورتی که می خواهید از خدمات ریسرچ ادیتور بهره مند شوید تا با نگارش مقاله، روز به روز به تعداد مقالات خویش بیفزایید؛ بهتر است در همان ابتدا در خصوص موضوع انتخابی خویش تحقیق کرده و شروع به دانلود مقالات مختلف در این مرکز کنید.

ریسرچ ادیتور نیز به عنوان یکی از مراکز معتبر در زمینه اجرای فرآیندهای مختلف به پژوهشگران و در راستای رفاه حال آنان و تسهیل در روند پیشبرد مقالات آن ها از جمله ویرایش نیتیو و استانداردسازی مقاله (فرمتینگ) و... خدمات مختلفی را ارائه می سازد و علاوه بر این امور، خدمات ریسرچ ادیتور که این مرکز به مشتریان خویش ارائه می سازد؛ بسیار متنوع می باشند.

برای اطلاع از این گونه خدمات با ما تا پایان همراه باشید تا شما را در این راستا یاری نماییم. در صورتی که نیاز به هر یک از خدمات ریسرچ ادیتور داشته باشید؛ می توانید سفارش خود را در هر پاسی از شبانه روز در کسری از ثانیه در مرکز ریسرچ ادیتور به ثبت رسانید تا از خدمات با کیفیت آن ها نهایت بهره را ببرید. 

 

عمده ترین خدمات ریسرچ ادیتور به پژوهشگران و نویسندگان

ریسرچ ادیتور یکی از مراکز آنلاینی به شمار می آید که شما می توانید سفارش های مختلف مورد نیاز خود را در این مرکز در هر پاسی از شبانه روز به ثبت رسانید. خدمات ریسرچ ادیتور مربوط به حوزه های مختلفی است. مهمترین آن ها عبارتند از: ویرایش نیتیو، ترجمه تخصصی متون مختلف به زبان های گوناگون، استانداردسازی ( فرمتینگ) مقالات بر حسب مجله های مختلف، طراحی پوستر و اسلاید و تشخیص سرقت ادبی که هر یک از آن ها به نوبه خود نیاز طیف وسیعی از مشتریان این مرکز را برآورده می سازند. اما خدمات ریسرچ ادیتور محدود به این چند مورد نمی باشد؛ بلکه شما می توانید از سایر خدمات ریسرچ ادیتور نیز بهره مند شوید. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 پرداخت ارزی مجلات

  دانلود مقاله

  خدمات آماری

    رفع تشابه

 اخذ پذیرش

برای آشنایی بیشتر با هر یک از این خدمات ریسرچ ادیتور در ادامه به معرفی تک تک آن ها می پردازیم. در صورت نیاز به هر یک از آن ها می توانید 24 ساعته با مرکز نامبرده شده در ارتباط باشید تا از خدمات منحصر به فرد این مرکز با هزینه های به صرفه و کیفیت بالا به خوبی بهره مند شوید.

سایر خدمات

پرداخت ارزی مجلات؛ خدمتی دیگر از ریسرچ ادیتور

یکی از خدمات ریسرچ ادیتور، مربوط به خدمات ارزی مجلات می باشد. به این صورت که شما به عنوان یک پژوهشگر یا نویسنده اگر مقاله ای را به رشته نگارش درآورده اید و می خواهید آن را در یکی از مجلات علمی پژوهشی خارج از کشور به چاپ برسانید؛ می توانید کلیه امور مربوط به پرداخت ارزی مجلات را در کشورهای مختلف به مرکز ریسرچ ادیتور بسپارید تا افراد متخصص موجود در آن با توجه به تجربه بالای خود در این زمینه بتواند مقاله شما را به مجله مورد نظر در جهت داوری فرستاده و هزینه داوری و چاپ مقاله شما را با توجه به نرخ ارز پرداخت نمایند.

بنابراین در صورتی که شما فرآیند پرداخت ارزی مجلات و پروسه آن را نمی توانید به تنهایی پیش ببرید؛ می توانید از این دسته از خدمات ریسرچ ادیتور بهره مند شوید.

دانلود مقاله های مرتبط با موضوع شما

دانلود مقالات علمی با کدهای مختلف  DoI و PMD از دیگر خدمات ریسرچ ادیتور به شمار می آید. بنابراین در صورتی که برای پیشینه تحقیق خود نیاز به مقاله های مختلف علمی دارید؛ می توانید نیاز خود را در ریسرچ ادیتور برطرف سازید.

به این صورت که شما در این مرکز قادر به دانلود مقاله های علمی با کدهای مختلف خواهید بود تا بدین ترتیب بتوانید مرتبط با موضوع قابل بحث خود از مقاله های مختلف دیگری هم بهره مند شده و از نتایج و ایده های آن ها استفاده کرده و آن ها را به عنوان منابع استاندارد و با کیفیت در مقاله خود بیاورید.

سایر خدمات

خدمات آماری مربوط به رشته های مختلف

در صورتی که مقاله شما نیاز به خدمات آماری و استفاده از SPSS برای تجزیه و تحلیل داده های مختلف داشته باشد؛ می توانید از این خدمات ریسرچ ادیتور بهره مند شوید. چرا که تجزیه و تحلیل داده های مختلف با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله SPSS انجام می شود که در صورت نداشتن تجربه کار با این برنامه می توانید داده های مقاله خود را در ریسرچ ادیتور بارگذاری کنید تا بتوانید در موعد مقرر شده با کمترین هزینه ممکن، نتایج و داده های آماری با کیفیتی را از افراد متخصص موجود در این مرکز دریافت کنید. کسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند؛ به خوبی می دانند که چگونه می بایست نیاز شما را به بهترین نحو ممکن پاسخ دهند.

 

رفع تشابه

از دیگر خدمات ریسرچ ادیتور می توان به رفع تشابه اشاره کرد. به این صورت که اگر شما می خواهید مقاله خود را از هر گونه تشابه با مقالات دیگر بزدایید تا بدین ترتیب شانس به چاپ رساندن مقاله خود را در مجله های معتبر افزایش دهید؛ می توانید سفارش رفع تشابه را در مرکز ریسرچ ادیتور به ثبت برسانید تا درصد تشابه مقاله شما حداکثر بین 5 الی 15 درصد با استفاده از پارافریز فنی کاهش یابد.

کاهش درصد تشابه مقاله خدمتی نوین از ریسرچ ادیتور به شمار می آید که شما می توانید با صرف کمترین هزینه از آن بهره مند شوید.

خدمات ریسرچ ادیتور مربوط به اخذ پذیرش

معمولا هر مقاله ای برای پذیرش در مجله های معتبر و تسریع در روند داوری آن نیاز به زمان طولانی دارد. اما با توجه به این مسئله که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری خواهان تسریع در پروسه داوری هستند تا هر چه سریعتر مقاله آن ها به دست داور مورد نظر رسیده و شرایط را برای پذیرش مقاله آن ها هموار سازند؛ می توانند سفارش انجام فرآیند اخذ پذیرش و تسریع در روند داوری را از مرکز ریسرچ ادیتور بخواهند.

بنابراین اخذ پذیرش از دیگر خدمات ریسرچ ادیتور می باشد که شما می توانید با ثبت سفارش در این مرکز از وجود مزایای آن به خوبی بهره مند شوید. پس اگر خواهان آن هستید که خیلی سریعتر مقاله شما به دست داوری برسد و شرایط لازم را برای اخذ پذیرش مقاله خود در مجله های علمی و پژوهشی هموار سازید؛ می توانید با ما همراه باشید و مقاله خود را برای ما بفرستید تا ما شما را به هدف مورد نظرتان برسانیم.

سایر خدمات

هزینه ارائه خدمات ریسرچ ادیتور و کیفیت آن

در صورتی که نیاز به هر یک از خدمات ریسرچ ادیتور داشته باشید و بخواهید سفارش مربوط به هر یک از آن ها را متناسب با نیاز خود در این مرکز به ثبت رسانید؛ در نظر داشته باشید که هزینه های اعمال شده در این مرکز نسبت به سایر مراکز دیگر در این راستا به صرفه تر می باشد. به گونه ای که شما می توانید با صرف هزینه های اقتصادی، سفارش خود را با بالاترین کیفیت ممکن در موعد مقرر شده دریافت کنید. کیفیت ارائه شده در این مرکز نیز کاملا تضمین شده است.

برای این منظور کافیست شما یک بار سفارش های خود را به مرکز ریسرچ ادیتور بسپارید تا از کیفیت خدمات ریسرچ ادیتور به خوبی بهره مند شوید.

بنابراین نباید این گونه تصور شود که هزینه پایین تر به معنای کاهش کیفیت ارایه خدمات می باشد؛ بلکه برعکس در عین حال که شما هزینه های به صرفه ای را برای انجام سفارش های خود در ریسرچ ادیتور به ثبت می رسانید؛ با توجه به وجود متخصصین بسیار زبده فعال در این مرکز و ارائه خدمات برتر در راستای اصل مشتری مداری، شما را از بالاترین کیفیت ممکن در زمینه مد نظر بهره مند می سازند تا در نهایت لبخند رضایت بر لبان شما نقش ببندد. پس در صورت نیاز به هر یک از این خدمات با ما در ارتباط باشید.

 

خدمات تخصصی


×