منو
07191009198
جستجو

ویرایش نیتیو سرقت ادبی استاندارد سازی - فرمتینگ برگزاری همایش و کنفرانس پرداخت ارزی مجلات رفع تشابه و سرقت ادبی برگزاری وبینار خدمات آماری مقالات

چگونه ارائه ای عالی و تحسین برانگیز با ساخت یک پاورپوینت حرفه ای داشته باشیم؟

ارایه با کیفیت پاورپوینت جلسه دفاع

چگونه ارائه ای عالی و تحسین برانگیز با ساخت یک پاورپوینت حرفه ای داشته باشیم؟
به قلم:Researcheditor

دانستن نکات حرفه ای باعث میشود تا با استفاده از نرم افزار پاورپوینت ارائه ای تحسین برانگیز داشته باشید.

 

با دانستن نکات مربوط به ابزارها و انیمیشن ها , الگو ها , تصاویر و موارد زیر شما به آسانی میتوانید تغییری شگرف در ارائه های خود ایجاد کنید.

1.       در چه سالنی و با چه میزان نوری ارائه انجام خواهد شد؟

اگر سالن مورد نظر دارای نور کم یا تاریک است بهتر است رنگ زمینه تیره و فونت ها روشن باشد و اگر ارائه در سالنی با نور مناسب و روشن باشد رنگ پس زمینه روشن و رنگ فونت ها تیره انتخاب شود.

2.       طیف رنگی مورد استفاده به چه صورت باشد؟

از انتخاب رنگ های قرمز و نارنجی که باعث خسته شدن چشم مخاطبان میشود جدا خودداری کنید.

3.       تم استفاده شده چه ویژگی هایی داشته باشد؟

معمولا در ارائه های علمی از تم های ساده استفاده میشود . در صورتی که از تم های آماده استفاده میکنید تنها برای اسلایدهایی مثل عنوان از تم های خاص استفاده کرد و برای اسلاید های عمومی از تم کلی اسلاید ها استفاده کرد.

4.       استفاده از انیمیشن ها و جلوه های تصویری تا حدی به جذابیت ارائه شما کمک میکند . ولی استفاده بیش از حد از آن ها باعث خسته شدن مخاطب خواهد شد.

5.       در صورتی که چند موردتصویر و متن در یک اسلاید وجود دارد به ترتیب اعمال افکت و انیمشن جهت اینکه کدام اول و کدام دوم و ... اجرا شوند دقت نمایید.

6.       در صورتی که هر اسلاید بصورت اتوماتیک به اسلاید بعد میرود به زمان انتظار هر اسلاید با توجه به توضیحات اسلاید دقت نمایید.

7.       در صورتی که اسلاید ها دارای فیلم و صدا هستند از کار کرد صحیح و اجرای فیلم و صدا در اسلاید اطمینان حاصل نمایید.

8.       دقت کنید تعداد اسلاید ها مطابق با زمان در نظر گرفته برای ارائه باشد و ذکر این نکته مهم است که وجود تمامی مطالب ارائه در اسلاید ها اجباری نیست و مطالب باید به صورت خلاصه و نکته ای در اسلاید ها آمده و بقیه توضیحات بصورت شفاهی ارائه گردد.

9.       نحوه ذخیره سازی Powerpoint و اینکه با چه پسوندی ذخیره گردد، بسیار مهم است. میتوانید با توجه به هدف ارائه، Powerpoint خود را در قالبهای متفاوت از جمله PPSX، PPTX، PDF، WMV، MP4 و حتی در قالب عکس با فرمتهای JPEG، GIF، TIFF و... ذخیره نمائید.

اگر مطلب برای شما مفید بود ، دیدگاه خود را ثبت بفرمایید.

تماس با مشاور پژوهشی ریسرچ ادیتور:  07191009198  - داخلی شماره 3

***در صورتی که قصد طراحی پوستر یا اسلاید باکیفیت را دارید و زمان کافی برای یادگیری انجام آن ندارید ، میتوانید برای استفاده از این خدمت یک سفارش ثبت کنید و با هزینه ای پایین و با صرف زمان اندک این مورد را برای مقاله یا پایان نامه خود اجرا کنید***

ثبت سفارش طراحی پوستر و اسلاید

 
ثبت دیدگاه جدید

لطفا جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید !

×