07191009198


دسته بندی ها


مطالب برتر


راهنمای استفاده از وب سایت جدید ریسرچ ادیتور

راهنمای استفاده از وب سایت جدید ریسرچ ادیتور

از آنجا که سرویس های ریسرچ ادیتور از مدتی قبل با طراحی جدید به سرویس دهی به شما همراهان گرامی ادامه می دهند بر آن شدیم تا راهنمای قسمت های مختلف پنل کاربری را برای شما آنماده کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

در صورت هرگونه ابهام و سوال میتوانید از قسمت نظرات همین پست و یا ارسال تیکت به پشتیبانی در پنل کاربری و یا صفحه ارتباط با ما استفاده کنید. همچنین مثل همیشه شماره تلفن 07191009198 پاسخگوی شما پژوهشگر عزیز می باشد. 

ورود و ثبت نام به سایت

  برای استفاده از خدمات ما از گزینه ناحیه کاربری در منو وب سایت استفاده فرمایید. تصویری مطابق تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد. اگر قبلا عضو ریسرچ ادیتور بوده اید با وارد کردن شماره تلفن خود و درج کد پیامک شده به موبایل خود در سایت میتوانید به راحتی وارد پنل کاربری خود شوید. اگر از همراهان جدید ما هستید با انتخاب گزینه ثبت نام در فرم ورود مطابق با تصویر زیر میتوانید با پر کردن فرم مشخصات و ثبت نام در سایت ثبت نام نمایید.

 

 

ناحیه کاربری

داشبورد جدید از دو قسمت منو کناری سمت راست و ناحیه نمایش اطلاعات در سمت چپ تشکیل شده است. که در قسمت داشبورد اطلاعیه ها، قسمت دعوت از دوستان،پروژه های انجام شده و در حال انجام،مشاهده موجودی حساب کاربری و لیستی از پروژه های اخیر را مشاهده می کنید.

پروژه ها

در این قسمت شما دسترسی به ایجاد پروژه جدید و دیدن لیست پروژه های خود و پیگیری آن ها را دارید.

ایجاد پروژه جدید 

شما با زدن دکمه بنفش بالای سایت یعنی دکمه سفارش پروژه به صفحه ایجاد یک پروژه جدید وارد می شوید که در ادامه با هم مراحل ایجاد یک پروژه از ابتدا تا انتها را بررسی خواهیم کرد

مرحله یک: انتخاب نوع سفارش

در این مرحله نوع خدمت را مشخص خواهید کرد که ترجمه،ویرایش نیتیو،تشخیص سرقت ادبی،فرمتینگ یا طراحی پوستر خواهد بود.

مرحله دوم:تکمیل اطلاعات سفارش

در این مرحله من مشخصات مقاله ای را که میخواهم ترجمه کنم وارد میکنم مثل زبان مبدا و مقصد مقاله یعنی مقاله با چه زبانی نوشته شده و من به چه زبانی آن را میخواهم ترجمه کنم

 و انتخاب سطح کیفی مقاله به چه صورت باشد ما سه سطح (برنزی-نقره ای و طلایی ) را ارائه می دهیم که هرکدام کیفیت و قیمت مختص به خود را دارند.نوع تحویل هم به میزان عجله شما برای تحویل گرفتن مقاله بستگی دارد. در آخر فایل مقاله را از سیستم خود انتخاب کرده و سیستم به شما قیمت و تعداد کلمات مقاله را نمایش میدهد و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید.

 

 

مرحله سوم:چک کردن اطلاعات سفارش و انتخاب نحوه پرداخت

در این مرحله شما اطلاعات کلی سفارش خود را مشاهده کرده و میتوانید از بین گزینه های پرداخت موجود در وب سایت نحوه پرداخت هزینه را انتخاب کنید در این بین گزینه های

 پرداخت آنلاین و کارت به کارت که جزو راه های پرداخت روز مره است و همگی با آن آشنایی داریم پرداخت از اعتبار هم گزینه جدیدی است که به سیستم جدید ریسرچ ادیتور وارد شده است شما با انتخاب این گزینه اگر حساب کاربری خود را شارژ کرده باشید می توانید بدون صرف وقت و فقط با کلیک بر روی این گزینه هزینه را پرداخت کنید و هزینه مقاله از اعتبار شما نزد ما کسر خواهد شد .

برای شارژ حساب خود در سایت هم سه راه حل وجود دارد:1- شارژ حساب به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی 2- شارژ حساب شما با دعوت دوستان خود و ثبت نام آن ها در وب سایت 3 -شارژ حساب شما توسط ما در جشنواره های پیش رو 

مرحله چهارم:شروع انجام پروژه شما

در اینجا شما میتوانید تاریخ تحویل پروژه خود و وضعیت پروژه را مشاهده کنید. همچنین به سادگی با ارسال پیام در همین صفحه میتوانید با اپراتور سایت درباره پروژه خود گفتگو نمایید.

مرحله آخر:ثبت پروژه

تبریک شما در این مرحله فایل خود را دریافت کرده و اگر از فایل و کیفیت ترجمه یا ادیت خود راضی بودید میتوانید اتمام پروژه را کلیک کرده و پس از ثبت بازخورد نسبت به انجام پروژه این پرژه را برای همیشه بسته و به اتمام برسانید. 

*توجه: در صورتی که از نتیجه پروژه ناراضی بودید پروژه را به اتمام نرسانید و درخواست بررسی مجدد را کلیک کنید تا یک مرحله به قبل بازگردید و پروژه شما دوباره باز شده و اپراتور مشکل شما را حل کند. ریسرچ ادیتور تا زمانی که شما از فایل نهایی رضایت 100 درصدی نداشته باشید با شما همراه خواهد بود.

امور مالی

در امور مالی شما علاه بر دیدن تراکنش های خود در سایت می توانید حساب کاربری خود را هم شارژ نمایید

پشتیبانی

از این قسمت شما می توانید با پشتیبانی سایت از طریق ارسال تیکت در ارتباط باشید

کسب درآمد از معرفی به دوستان

از این قسمت میتوانید شما با ایمیل یا شماره تلفن دوستان خود را به عضویت در سایت ریسرچ ادیتور دعوت کنید بعد از ثبت نام دوستان شما مبلغ 5 هزار تومان به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. 

 

Research Editor
 ۱۴ بهمن ۹۹  |  Research Editor  |  ۰۳:۱۰ 
موسسات علمی   |  
بازدید  543


ثبت دیدگاه جدیددیدگاه ها