منو
07191009198


دسته بندی ها


مطالب برتر


مهاجرت به استرالیا :یک راهنمایی سریع تا داده های اماری

مهاجرت به استرالیا :یک راهنمایی سریع تا داده های اماری

استرالیا به عنوان یکی از اصلی ترین  کشورهای مهاجرتی دنیا به همراه نیوزیلند ،کانادا و امریکا شناخته شده است.از سال 1945 زمانی که اولین نمونه کارهای مهاجرت فدرال ایجاد شد. 7.5

میلیون از مردم در اینجا ساکن شدند و جمعیت ساکن تخمین زده شده خارج از کشور استرالیا (در حدود 28.2 درصد از جمعیت در ژوئن 2015) درمقایسه با دیگر کشورهای  OECD بالا محسوب میشود.   

مهاجران دائم از طریق یکی از دو برنامه مشخص وارد استرالیا می شوند.برنامه مهاجرت برای افراد ماهرمتخصص ومهاجرت خانوادگی و یا برنامه بشردوستانه برای پناهجویان و  کسانی که در موقعیت های پناهنده مانند هستند.

هر سال دولت استرالیا مکان هایی تخصیص میدهند و یا سهمیه بندی میکنند برای افرادی که به صورت دائم میخواهند با توجه به این دو برنامه به اسرالیا مهاجرت کنند.

تا همین اواخر ، انگلستان (انگلیس) همیشه کشور اصلی برای مهاجرت دائمی به استرالیا بوده است.اگرچه برای اولین باردر  تاریخ استرالیا ،چین از کشور انگلستان به عنوان اولین کشور اصلی برای مهاجرت درسالهای 2010- 11پیشی گرفت .

از ان به بعد چین و هند به فراهم کردن تعداد بی شماری از مهاجران دائمی د رکشور استرالیا ادامه دادند. شهروندان نیوزیلند (NZ) از نظر تعداد ورودی های مهاجران بسیار زیاد هستند ، اما آنها تحت برنامه مهاجرت استرالیا محسوب نمی شوند مگر اینکه آنها درخواست ویزای دائمی (و به آنها اعطا شده) دهند. 

در طول دهه های متوالی تعداد برنامه های مهاجرتی به نسبت و براساس اولویت ها وملاحضات اقتصادی و سیاسی دولت وقت ان زمان نوسان داشته اند.

اگر چه مهم است به اشاره این که تمرکز سیاست مهاجرت دولت کشور استرالیا برای تمرکز بر جذب مهاجران اقتصادی و موقت (عمدتا ماهر) هنگامی که جذب مهاجران عمومی (در درجه اول از انگلستان ) در اولویت قرار گرفت ،به طور مشخص از سال 1945 تغییر یافته است.

در حال حاضر رقم برنامه ریزی شده برای برنامه مهاجرت 190،000 مکان است (از سال 1391 تا 2012 در این سطح بالاترین سطح باقی مانده است) ، مهاجران ماهرمتخصص اکثریت را تشکیل می دهند.

یکی از مهمترین پیشرفت های پویایی مهاجرت دراسترالیا از اواخر سالهای 1990 افزایش و رشد مهاجرت موقتی مهاجران میباشد.سود خالص مهاجرت در سال 1999تا سال 2000 از مدت زمان طولانی مهاجران موقت که به دائم گسترش پیدا کرده بدست می ایدو تعداد افراد وارد شده به طور موقت در سال 2000تا 2001 است در انجا وجود دارد.

بیشتر این ورودیها از طریق ویزای دانش اموزی و یا مشاغل موقت (ماهر) به این کشورمیرسند.بر خلاف برنامه مهاجرت موقت سطح مهاجرت موقت به استرالیا توسط دولت تعیین نشده یا مشمول سهمیه یا محدودیت نیست ، اما تقاضا برای ان وجود دارد.

ویزای 457همچنین راهی دیگر برای افراد متخصص و دارا ی مهارت و وابستگان انها برای درخواست اقامت دائم فراهم میکند و همچنین بسیاری از دانشجویان واجد شرایط درخواست ویزای دائمی تحت برنامه مهاجرت در پایان دوره خود میتوانند از این طریق اقدام نمایند.

بیشترین سهم در مهاجرت خالص خارج از کشور (NOM) در سالهای اخیر از طرف مهاجرت افرادی که ویزای موقت داشته، بوده است- عمدتا تشکیل شده از دانش جویان خارج از کشور و مهاجران موقت دارای تخصص و نرخ رشد جمعیت استرالیا در طول سالها  به طور قابل توجهی با افزایش NOM افزایش یافته است.

مهاجرت به کشور دیگر برداشتن یک قدم بزرگ است اما خوشبختانه شما دراین راه تنها نخواهید بود.اطلاعات این قسمت به شما برای بهتر فهمیدن به اینکه به جه جیزی نیاز دارید و در چه زمانی کمک خواهد کرد.

 

پنج راه مهاجرت به ملبورن  

هیچ وقت فرصتی بهتر از این زمان برای مهاجرت به ملبورن وجود نداشته است.پنج مرحله اصلی مهاجرت به ملبورن را در زیر دنبال کنید و با امینت وارامش کامل در ان ساکن شوید و اطلاعات بسیاری را  دریافت نمایید . 

•     استفاده و اخذ وکیل مهاجرت 

• اقامت دائم و تابعیت استرالیا

مهاجرت به استرالیا   

قدم اول: در مورد گزینه های استخدامی خود  تحقیق کنید

یافتن شغل 

دانستن اینکه چه  موقعیت های استخدامی در دسترس هستند برای یافتن و به دست اوردن امنیت شغلی بسیار مهم است. 

جست و جو برای خانه 

زمانی که شما به ویکتوریا مهاجرت میکنید میتوانید از بین قابل زندگی ترین شهرهای جهان-ملبورن- و یا به منطقه بسیار زیبای ویکتوریا برای زندگی کردن انتخاب کنید .

شروع مهاجرت و حرکت 

ممکن است مدت زمانی برای سازماندهی همه چیز برای حرکت به سمت ویکتوریا طول بکشد.برای تخمین مسافت و بررسی زمان حرکت و مدت زمان مهاجرت  و رسیدن به شهر ویکتوریا از چک لیست دستیابی موقعیت مهاجرت استفاده نمایید.

همچنین یک نماینده ی مهاجرت یا وکیل میتواند به شما برای مهاجرت به شهر ویکتورریا کمک کند اما شما خود میتوانید این پروسه را مدیریت نمایید. 

قدم دوم : نام نویسی برای درخواست ویزا(در صورت لزوم)  

نام نویسی برای درخواست ویزای ویکتوریا میتواند به شما برای یافتن لزومات بعضی از مهارت های استرالیایی و ویزاهای مهاجرتی تجاری راهنمایی کند. درخواست برا ی نام نویسی ویزای استرالیا بسیار اسان و رایگان میباشد. 

 تمامی ویزاهای واجد شرایط برای نام نویسی را بررسی نمایید:

• ویزاهای تجاری و سرمایه گذاری

• ویزاهای مهاجرت تخصصی

قدم سوم : درخواست برای ویزا

شما میتوانید درخواست برای نام نویسی ویزای ویکتوریا را از طریق وبسات انجام دهید اما برای ویزای واقعی و اصلی استرالیا شما باید به لینک خارجی وب سایت وزارت امور داخلی درخواست بدهید مگر اینکه ویزای ویکتوریا را داشته باشید.

قدم چهارم : آماده شدن  برای حرکت

لزومات سفر و مهاجرت خود را جمع اوری نموده و از چک لیست دستیابی مهاجرت ما برای کمک به شما در سازماندهی حرکت خود استفاده نمایید.

قدم پنجم : وارد شده و مستقر شوید

برنامه مهاجرتی تخصص و تجارت دولت ویکتوریا خدماتی را برای کمک به مهاجران تجاری ، سرمایه گذار و متخصص در ویکتوریا ارائه می دهد.

مدیران ارتباط با سرمایه گذاران همچنین برای پشتیبانی و اطلاعات سرمایه گذاری در دسترس هستند.از اقامت خود در ویکتوریا و ملبورن لذت ببرید و با خیال اسوده مهاجرت خود را به پایان برسانید.

.

 

Research Editor
 ۱۷ تیر ۰۰  |  Research Editor  |  ۱۱:۲۲ 
اخذ پذیرش   |  
بازدید  41


ثبت دیدگاه جدیددیدگاه ها