منو
07191009198


دسته بندی ها


مطالب برتر


پیدا کردن مشخصات ژورنال ها

پیدا کردن مشخصات ژورنال ها

 ممکن است در مقاله ای نام اختصاری ژورنالش را نوشته باشد و بخواهیم نام کامل آن را پیدا کنیم یا اینکه بخواهیم نام اختصاری ژورنال را در مقاله ی خود درج کنیم. از سایت های زیر میتوانید استفاده کنید.

 

۱- CAS Source (CASSI) Source Tool 

این ابزار که توسط Chemical Abstracts Service  معرفی شده یکی از بهترین سایت های مرجع در زمینه ی  یافتن نام اختصاری ژورنال هاست به خصوص در رشته ی شیمی و بیولوژی. خدمات این مرجع کاملا رایگان است و می تواند به سادگی برای پیدا کردن و یا اطمینان پیدا کردن از نام نشریات و نام های اختصاری آنها، همچنین CODEN، ISSN و یا ISBN مورد استفاده ی شما محققین قرار گیرد. این سرویس به صورت رسمی از طریق سرویس SciFinder  (نیاز به اشتراک دانشگاهی دارد) قابل دسترس است.

 

۲- Genamics JournalSeek

 

این سایت هم یکی از بهترین سایت ها برای یافتن اطلاعات نشریات است که به صورت رایگان خدماتش را ارائه میدهد. این سایت اطلاعات بیش از ۱۰۰ هزار عنوان ژورنال را در خود جای داده است.

 

۳- PubMed's Journal Browser

در این پایگاه می توانید با نام ژورنال، نام اختصاری به فرمت MEDLINE ، حتی کلمه ای از عنوان ژورنال، یا ISSN جستجو را انجام دهید. همچنین لیست کامل مجلاتی که در PubMed را می توانید از این لینک پیدا کنید.

 

4- منابع بیشتر 

در صورتی که باز هم به منابع بیشتری نیاز دارید میتوانید به این لینک بروید و منابع بیشتری را برای جستجو پیدا کنید 

 

Research Editor
 ۲۰ اسفند ۹۹  |  Research Editor  |  ۰۱:۲۷ 
موسسات علمی   |  
بازدید  830


ثبت دیدگاه جدیددیدگاه ها